20120815

zwykłe rzeczy

DSC_0155 Zeszyty i notatniki. Bardzo potrzebne do zapisywania rzeczy wartych zapamiętania. Od lewej: 1. zeszyt do słówek mamy - z jej zapiskami z czasów liceum, 2. prezent od przyjaciółki - stałej bywalczyni pchlego targu w starej rzeźni w Poznaniu, 3. klasyczny zeszyt z czasów naszej podstawówki - w domu rodzinnym w Grudziądzu zostały odnalezione niezapisane trzy sztuki, 4. blok biurowy zakupiony w "zabawkowym" na warszawskim Mokotowie.

5 komentarzy:

 1. normalnie się wzruszyłam - jak byłam mniejsza;)i buszowałam po kredensach babci i dziadka to mieli takie właśnie cuda, pozostawione przez córki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne! Wrzesień idzie. Jakiś zeszyt by się przydał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam ;) Chodż jestem młoda to zeszyt numer 3 widziałam wielo krotnie moi rodzice mieli bardzo dużo albo wogóle nie zapisanych, albo w połowie, więc jak tylko dostałam je do łapek to zaraz zeczełam je zapisywac różnymi rzeczami, może mam jeszcze gdzieś taki musiałabym poszukac ;P Pozdrawiam :D
  http://my-name-is-shiwa.blogspot.com/ zapraszam także na mój blog ^^ zostaw ślad po sobie i adres bloga ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Numer trzy. Pamiętam też jak pachnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. domyślam się, że samo dotknięcie tych rzeczy przywołuje wspomnienia i nadaje niesamowity charakter otoczeniu :) jest w tym jakaś magia.

  OdpowiedzUsuń