20120801

zwykłe miejsca

IMG_0744 IMG_0725 IMG_0722 Ośrodek wczasowy Politechniki Warszawskiej w Wildze to idealne miejsce na dwudniową wycieczkę z Warszawy. Można w ten sposób: rowery do pociągu, wysiąść w Garwolinie i z Garwolina piękną 20-kilometrową trasą przez wsie i lasy do Wilgi. Tam domki, las, jezioro. Wszystko w odległości 3 km lub jak kto woli 15 minut. Rano śniadanie w najprawdziwszej stołówce. Na deptaku zadowoleni wczasowicze takie prowadzą rozmowy: - Tutaj to można wypocząć jak nad morzem. - A nawet lepiej.

6 komentarzy:

 1. klimat zielona szkoła :) dobrze, że niedaleko Warszawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię te zwykłe opowieści, każda smakowita i w moim klimacie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy8/28/2012

  byłem, widziałem, polecam!

  OdpowiedzUsuń
 4. również polecam, zwykłe opowieści są najlepsze bo w gruncie rzeczy to są niezwykłe

  OdpowiedzUsuń
 5. AH! kocham to miejse! jeżdżę tam co roku odkąd skończyłam 3 lata - to jest raj na ziemi i jedyne miejsce, gdzie słowo odpoczynek nabiera dosłownego znaczenia. polecam wszystkim poszukującym ukojenia na skołatane nerwy... a tamtejsze zasmażane buraczki czy placki ziemniaczane nie mają sobie równych!

  Co ciekawe jest to właściwie jedyny ośrodek w tamtej okolicy, który uchował się od lat 80-tych w praktycznie niezmienionej formie. Prawie wszystkie zakładowe ośrodki wypoczynkowe na około zostały stracone na rzecz działek prywatnych.. Taka kolej rzeczy, jednak żyję nadzieją że ośrodek PW czeka odmienny los i najlepsze przed nami, dlatego też apeluję - jeździjcie tam i wspierajcie rodzinny biznes jakim jest ośrodek PW dla wszystkich, którzy choć raz tam trafią!

  pozdrawiam.

  Ola Szczepaniak

  OdpowiedzUsuń